CEL-TEC Dock iOS Wifi GF

Zařazení: IP řešení Cel-Tec
Skladem: ne
Popis:


Napájení ze sítě pro nepřetržitý provoz


Skrytá kamera v nabíjecí stanici pro iPhone je napájena standardně z elektrické sítě, díky čemuž může pracovat nepřetržitě 24 hodin denně. Vás domov nebo kancelář tak budete mít pod kontrolou kdykoliv během dne bez obav o životnost baterie.


  HD video


Vysoce kvalitní snímač kamery umožňuje streamovat (vysílat online) a nahrávat video záznamy ve vysokém HD rozlišení, které poskytuje perfektně ostrý obraz a vy tak můžete jasně vidět, co se děje, když jste zrovna pryč.


  Online náhled díky WiFi


CEL-TEC Dock se jednoduše připojí ke stávající WiFi síti u vás doma nebo např. v kanceláři (stejně jako notebook nebo telefon) a vy pak můžete okamžitě sledovat živý obraz z kamery kdekoliv na světě zrovna budete na vašem chytrém telefonu.


  Snadné použití


Kamera je navržena tak, aby byla dostupná všechny uživatele bez nutnosti pokročilých počítačových znalostí. Stačí umět ovládat váš chytrý telefon, kde během pár minut nastavíte vše potřebné a to i díky českému manuálu, který vám nastavení ještě více usnadní.


  Nahrávání na microSD kartu


Kromě živého vysílání umí skrytá kamera CEL-TEC Dock nahrávat na microSD kartu (až 128 GB) umístěnou ve spodní části zařízení. Zpětně si tak můžete prohlédnout dění v místnosti, i když jste zrovna v ten moment nebyli online na vašem telefonu. Záznamy lze prohlížet buď pomocí aplikace v telefonu nebo na PC po vložení microSD karty.


  Detekce pohybu


Nahrávání na microSD lze spustit manuálně pomocí aplikace v telefonu nebo se může spouštět automaticky při zaznamenání pohybu v zorném poli kamery. Ideální pokud nemůžete sledovat živě obraz z kamery, ale chcete mít přehled o tom, kdo přišel např. do vaší kanceláře. O zaznamenaném pohybu vám navíc okamžitě přijde upozornění do vašeho telefonu a případně také do emailu společně s fotografií.


  Aplikace pro iPhone / Android


Živý obraz z kamery CEL-TEC Dock lze sledovat pomocí volně dostupné a bezplatné aplikace LIZVIE pro iPhone a Android. Žádné měsíční poplatky za prohlížení, streamování nebo nahrávání. Pomocí aplikace lze kameru také jednoduše nastavit.


  Nenápadný design


Žádná indikační světla, žádné zvuky a pípání, prostě nic co by prozradilo, že nabíjecí stanice CEL-TEC Dock je ve skutečnosti skrytá kamery. Samotná kamera je na přední straně stanice a je krytá zrcadlovou fólií.


  Čas a datum v obraze


Pokud je potřeba použít záznamy jako důkaz, je samozřejmě nesmírně důležité, aby bylo jasně patrné, kdy byly pořízeny. Proto lze zapnout zobrazení aktuální data a času v rohu záznamů.


  Citlivý mikrofon


CEL-TEC Dock je vybavena citlivým mikrofonem např. pro odposlouchávání dění v monitorovaném prostoru až na 5m.


 

Cena bez DPH:2 200,- Kč (88,- EUR)
Cena s DPH 21%:2 662,- Kč (106,- EUR)
Počet:
homecredit

CEL-TEC Dock iOS Wifi GF - specifikace

CEL-TEC Dock iOS Wifi GF - dotaz k položce

Vaše jméno:
Váš kontakt (telefon nebo email):
Antispam: Sto + 76 =

2020 © OXE | CEL-TEC Dock iOS Wifi GF | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím