CEL-TEC IP110 PIR WiFi - bílé

CEL-TEC IP110 PIR WiFi - bílé
Fotogalerie: 1 2 3 4 5
Zařazení: IP řešení Cel-Tec
Skladem: ne
Popis:

APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY


Aplikace Pro iCam je volně přístupná pro chytré telefony využívající Android nebo iOS. Pomocí aplikace lze snadno nastavit veškeré parametry kamery, sledovat živý obraz nebo např. stahovat soubory a prohlížet obsah microSD karty. Kameru tak lze sledovat kdykoliv a kdekoliv, kde budete mít připojení k internetu (v místě intalace hodin je nutné mít WiFi síť). Ke kameře je možné se připojit také z PC pomocí webového prohlížeče.


 


 


HD ROZLIŠENÍ
Kvalitní senzor CMOS vytváří krásně ostré video v rozlišení 1280x720 a téměř okamžitě se přizpůsobuje změnám světel. Čočka (3.6mm, F: 2.0) zabírá prostor v úhlu 90° a lze ji vertikálně naklánět, aby bylo možné hodiny zavěsit do standardní výšky a neunikl vám přesto žádný záběr. Díky stojanu je také možné hodiny používat jako stolní (postavení na rovnou plochu). 


 ČASOVÁ ZNÁMKA V OBRAZE
Pokud je potřeba použít záznamy jako důkaz, je samozřejmě nesmírně důležité, aby bylo jasně patrné, kdy byly pořízeny. Proto lze zapnout zobrazení aktuální data a času v rohu záznamů.


DETEKCE POHYBU 


Neméně důležitou funkcí u skrytých kamer je záznam při detekci pohybu. Oproti běžným modelům je IP90 vybaven PIR čidlem, které reaguje na tepelnou stopu. Díky tomu je detekce mnohem účinnější a nedochází k planým poplachům např. při změnách světla. Výhodou našich WiFi kamer je navíc okamžité upozornění na mobilní telefon při zaznamenání pohybu. Automatické spuštění záznamu a uložení na microSD kartu je samozřejmostí.
VYSOKOKAPACITNÍ NABÍJECÍ BATERIE
Vestavěná nabíjecí baterie o kapacitě 3000mAh poskytne kameře dostatek energie až na 6 hodin záznamu. Kamera však není vázaná pouze na baterii a lze ji používat také připojenou na napájení ze sítě. 

PODPORA AŽ 64GB MICROSD
Kamera v hodinách IP110 PIR WiFi vyniká také v podpoře microSD karet až do velikosti 64GB. V případě potřeby lze zapnout záznam do smyčky, kdy kamera při zaplnění karty začne přemazávat nejstarší pořízené záznamy.
Hlavní vlastnosti:

- Jednoduché nastavení!

- Plně funkční nástěnné/stolní hodiny

- Barevný záznam se zvukem v rozlišení 720p (HD)

- Širokoúhlý objektiv s úhlem 90° a nastavitelným náklonem

- Vzdálené online sledování na Apple iPhone, Android, iPad, Apple OSx a Windows

- WIFI 802.11 (b / g / n)

- Záznam na microSD až 64GB (není součástí dodávky)

- Vestavěný mikrofon pro záznam zvuku

- Délka provozu (záznamu) na baterii: 5 - 6 hodin

- Možnost používání na baterii i z adaptéru

Cena bez DPH:3 129,75 Kč (125,- EUR)
Cena s DPH 21%:3 787,- Kč (151,- EUR)
Počet:
homecredit

CEL-TEC IP110 PIR WiFi - bílé - specifikace

CEL-TEC IP110 PIR WiFi - bílé - dotaz k položce

Vaše jméno:
Váš kontakt (telefon nebo email):
Antispam: Sto + 48 =

2019 © OXE | CEL-TEC IP110 PIR WiFi - bílé | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím