CEL-TEC MK01 DUAL GPS

Zařazení: Kamery do auta
Skladem: ne
Popis:

Duální kamera CEL-TEC MK01 DUAL GPS je primárně určena pro motocykly, ale může být použita stejně dobře v automobilu. Nahrávací jednotka je vybavena 3" FULL HD displejem. Díky podpoře až 128 GB microSD karet není problém uchovat více než 14 hodin záznamu ve FULL HD rozlišení. GPS modul zaznamená údaje o trase a rychlosti a WiFi usnadní rychlé nastavení, prohlížení a stahování záznamů do telefonu a může sloužit také jako dálkové ovládání kamery. Dále nechybí vodotěsné provedení a menu v češtině. Držák na řídítka vyrobený z kvalitního kovu.


  


Dvojitý FULL HD záznam


Nahrávací zařízení na motorku CEL-TEC MK01 DUAL GPS je vybaveno dvojicí FULL HD kamer, díky kterým je za jízdy monitorována situace jak před, tak i za motorkou. Navíc díky AHD technologii nedochází ke zpoždění přenosu do nahrávací jednotky a ani ke ztrátě kvality záznamu. Zobrazení kamer na displeji lze jednoduše za jízdy přepínat pomocí dálkového ovladače a je možné zobrazit obraz pouze z přední kamery, pouze ze zadní nebo i obě kamery současně. Samozřejmostí je možnost nahrávat do smyčky (po zaplnění karty se začnou přemazávat nejstarší pořízené záznamy) a nárazový g-senzor, který reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání, situace tak zůstane uchována na microSD kartě a vy můžete pokračovat v jízdě.


  


Odolné a praktické provedení


Je nám samozřejmě jasné, že na motorce se nejezdí pouze po krásných silnicích za slunečného počasí. Proto jsou kamery provedeny v odolném krytí IP67, což je úplná ochrana před vniknutím prachu a ponořením do vody. Hlavní jednotka má pak krytí IP65, které ji bez problémů ochrání před pořádným lijákem. Snadnou a bezpečnou obsluhu za jízdy zajišťuje dálkový ovladač, kterým lze přepínat zobrazení kamer, uzamknout aktuální záznam proti přepsání smyčkou anebo pořizovat fotografie. O stavu zařízení informují 2 indikační LED na dálkovém ovladači. Přívětivé ovládání pak už jenom podtrhuje přehledný 3" LCD displej s FULL HD rozlišením a menu kompletně v češtině!


  


Okamžité sdílení záznamů a dokonalý přehled o trase - WiFi a GPS modul


Kamera na motorku CEL-TEC MK01 DUAL GPS má zabudovaný WiFi modul pro spojení s mobilním telefonem, v kterém díky jednoduché aplikaci lze stáhnout pořízené záznamy a třeba je okamžitě sdílet na sociálních sítích. Aplikace také umožňuje rychlé nastavení kamery a ovládání záznamu (spuštění/ukončení nahrávání, pořízení fotografie). K zařízení je také možné připojit GPS modul (součást balení), díky němu se do záznamu ukládají informace o poloze a rychlosti. Ve speciálním přehrávači je pak možné přehrát záznam včetně trasy v Google mapách, rychlosti a dat přetížení (nárazů) z G-senzoru.


  


Podpora až 128 GB microSD


Do nahrávací jednotky je možné vložit microSD kartu až o velikosti 128 GB, na kterou se vejde více než 14 hodin záznamu ve FULL HD rozlišení. Jak již bylo zmíněno výše, je možné zapnout nahrávání do smyčky, není tedy třeba mít se na pozoru, zda zbývá ještě dostatek místa na kartě. Důležité záznamy, které mají být uchovány, lze jednoduše uzamčít proti přepisu nebo je zálohovat do telefonu pomocí WiFi.


  

Cena bez DPH:4 048,76 Kč (161,- EUR)
Cena s DPH 21%:4 899,- Kč (195,- EUR)
Počet:
homecredit

CEL-TEC MK01 DUAL GPS - specifikace

CEL-TEC MK01 DUAL GPS - dotaz k položce

Vaše jméno:
Váš kontakt (telefon nebo email):
Antispam: Sto + 42 =

2020 © OXE | CEL-TEC MK01 DUAL GPS | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím