Paměťové karty

Fotopasti
Špionážní kamery
Paměťové karty. Paměťové karty mají 3 důležité vlastnosti a to velikost, rychlost a kvalitu. Při výběru paměťové karty je důležité dbát na typ přístroje, pro který je karta určena. Paměťové karty v naší nabídce jsou otestované a plně kompatibilní.
 
Řadit podle
Položky 1 - 15 z celkového počtu 25
8gb Micro SDHC - paměťová karta
8gb Micro SDHC - paměťová...
skladem
kapacita: 8gb
class: 10
fotografie je pouze ilustrační
139,60 bez DPH
169,- s DPH
16gb SDHC - paměťová karta
16gb SDHC - paměťová karta
skladem
kapacita: 16gb
Class: 10
fotografie je pouze ilustrační
181,- bez DPH
219,- s DPH
32gb SDHC - paměťová karta
32gb SDHC - paměťová karta
skladem
kapacita: 32gb
class: 10
fotografie je pouze ilustrační
354,50 bez DPH
429,- s DPH
WDD064G1P0A, paměťová karta MicroSDXC 64GB, WD Purple
WDD064G1P0A, paměťová kar...
skladem
Paměťová karta MicroSDXC 64GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
845,- bez DPH
1 022,- s DPH
WDD032G1P0A, paměťová karta MicroSDHC 32GB, WD Purple
WDD032G1P0A, paměťová kar...
skladem
Paměťová karta MicroSDHC 32GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
543,- bez DPH
657,- s DPH
HK-SFP-1.25G-20-1550 - SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
HK-SFP-1.25G-20-1550 - SF...
skladem
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
729,- bez DPH
882,- s DPH
Extender EHDMIC11U-TR - přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
Extender EHDMIC11U-TR - p...
není skladem
Extender pro přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
3 995,- bez DPH
4 834,- s DPH
DS-3T0306P - Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
DS-3T0306P - Výkonný prům...
není skladem
Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
5 969,- bez DPH
7 222,- s DPH
DS-3E0508-E, switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE
DS-3E0508-E, switch 8x 10...
skladem
switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE
776,- bez DPH
939,- s DPH
DS-3E0108P-E, switch 8x100TX (4x PoE), 58W
DS-3E0108P-E, switch 8x10...
skladem
switch 8x100TX (4x PoE), 58W
1 316,- bez DPH
1 592,- s DPH
DS-3E1310P-E, Web managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 123W, Super PoE (až 250m)
DS-3E1310P-E, Web managed...
není skladem
Web managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 123W, Super PoE - dosah až 250m
2 585,- bez DPH
3 128,- s DPH
DS-3E0109P-E, switch 8x100TX PoE + 1x uplink, 123W, Super PoE-dosah až 250m
DS-3E0109P-E, switch 8x10...
skladem
switch 8x100TX PoE + 1x uplink, 123W, Super PoE-dosah až 250m
2 115,- bez DPH
2 559,- s DPH
DS-3E0105P-E, switch 4x100TX PoE + 1x uplink, 58W, Super PoE-dosah až 250m
DS-3E0105P-E, switch 4x10...
skladem
switch 4x100TX PoE + 1x uplink, 58W, Super PoE-dosah až 250m
799,- bez DPH
967,- s DPH
DS-3E0510P-E, switch 8xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 110W
DS-3E0510P-E, switch 8xGb...
skladem
switch 8xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 110W
2 585,- bez DPH
3 128,- s DPH
DS-3E0518P-E, switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W
DS-3E0518P-E, switch 16xG...
skladem
switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W
6 275,- bez DPH
7 593,- s DPH
[ 1 ] - [ 2 ]
2019 © OXE | Paměťové karty | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím