Chytrá domácnost - NOVINKA

Vážení přátelé,

blíží se období letních dovolených, které je pro každého chvílemi zaslouženého odpočinku. Avšak je to i období zlodějů, kteří naší nepřítomnosti využívají naplno. Proto jsme do sortimentu zařadili novinku v elektronických zabezpečovacích systémech (EZS) domácnosti, kterou je chytrá domácnost. Tyto produkty kvalitně a spolehlivě zabezpečí Váš objekt. Jak z pojmenování vyplývá, vše je propojeno s Vašimi chytrými telefony. Máte tedy dokonalý přehled o aktuálním dění na Vašem pozemku. S chytrou domácností si tak v klidu a bez starostí užijete dovolenou!

Systém zabezpečení tvoří 3 hlavní prvky:

Lamax Tech Shield - bezdrátový bezpečnostní systém

LAMAX Tech Shield je bezdrátový bezpečnostní systém, ovládání pomocí sms, aplikace nebo na ovládacím panelu, možnost spárování s až 50 senzory, 50 RFID čipy a 10 dálkovými ovladači, jednoduchá instalace pomocí šroubů nebo 3M samolepek, zónování, záznamník, obousměrné hovory, žádné měsíční poplatky, spolu s IP kamerou a WiFi zásuvkou vytvoří chytrou domácnost. Více informací nebo případné objednání klikněte na Lamax Tech Shield - bezdrátový bezpečnostní systém.
 

 

IP kamera pro Lamax Tech Shield

 
IP kamera pro Lamax Tech Shield umožňuje ovládání pomocí aplikace, obrazový senzor SONY, ostrý obraz i ve špatných světelných podmínkách, obousměrné HIFI hovory, možnost sdílení s rodinou a přáteli, až 10 kamer z jednoho telefonu, jednoduchá instalace pomocí šroubů nebo 3M samolepek, spolu s bezpečnostním systémem Shield a WiFi zásuvkou vytvoří chytrou domácnost. Pro více informací nebo případné objednání klikněte na IP kamera pro Lamax tech Shield.
 

Chytrá zásuvka pro Lamax Tech Shield

 
Chytrou zásuvku pro Lamax Tech Shield lze ovládat pomocí aplikace, možnost připojit až 15 zásuvek typu SLAVE, časování zapnutí a vypnutí, jednoduché a přehledné ovládání, šetří elektrickou energii a životní prostředí, spolu s bezpečnostním systémem Shield a IP kamerou vytvoří chytrou domácnost. Pro více informací nebo případné objednání klikněte na Chytrá zásuvka pro Lamax Tech Shield.
 
 
Pro chytrou domácnost nabízíme i pestrou škálu příslušenství, které si můžete prohlédnout nebo objednávat kliknutím na Příslušenství pro chytrou domácnost.
 

AJ TRADE s.r.o.
Email:
Telefon: +420 800 140 144

více článků

2019 © OXE | Chytrá domácnost - NOVINKA | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím