Nové fotopasti Predator X a Predator XW

Vážení přátelé,
 
Dovolte mi představit dvě zcela nové fotopasti na českém trhu. Jedná se o modely výrobce Predator a to konkrétně Predator X a Predator XW. Oba modely vycházejí z už tak výborné a v poslední době nejprodávanější fotopasti ScoutGuard SG 520 , která vyniká nejmenší velikostí na celém trhu. Oba modely Predator samozřejmě toto zachovali. Tak si pojďme představit nové modely malinko podrobněji.
 
Fotopast Predator XW přišla s naprosto revoluční novinkou a to podpory WIFI SD karty pro stažení vámi pořízených snímku do vašeho chytrého telefonu či smartphonu a to bezdrátově až na vzdálenost 20m od fotopasti.
 
 Vezmete do ruky ovladač, kterým zapnete přenos a již si pohodlně můžete nahrát fotky do vašeho mobilu. Díky tomuto odpadá nutnost fotopast sundávat a nemusíme s ní jakkoliv manipulovat a přesto si můžete naprosto pohodlně obrázky přečíst. Podařilo se konečně vyslyšet přání zákazníků a tuto technologii do fotopasti vložit.
 
Jsem zcela přesvědčen že tato fotopast bude novým trhákem na českém trhu a to naprosto oprávněně. Jedná se opravdu o prvotřídní fotopast s přidanou hodnotou komfortnosti!
 
Fotopast Predator X – má modernější software oproti staršímu modelu . Samozřejmostí u obou modelů je české menu.
 
Posledním fajn vylepšením je to , že celá fotopast a její obal je dodávána kompletně v českém potisku.
 
Shrnutí za nás je takové , že se jedná o další posun vpřed. Především model XW je díky přenosu fotek pomocí WiFi SD karty opět o krok vepředu před konkurencí v této cenové hladině.  Cena je také skvělá. Tak že za nás jednoznačně palec nahoru.
 

Fotopast Predator X

 
 
Fotopast Predator X naleznete ZDE.
 

Fotopast Predator XW

 
 
Fotopast Predator XW naleznete ZDE.

AJ TRADE s.r.o.
Email:
Telefon: +420 800 140 144

více článků

2019 © OXE | Nové fotopasti Predator X a Predator XW | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím