Nové IP kamery BML v nabídce!

Vážení přátelé,

do naší nabídky jsme přidali nové IP kamery od výrobce BML. Tyto IP kamery jsou vhodné pro zabezpečení objektů.

BML Safe Eye360 - IP kamera

BML představuje kvalitní IP kameru s nejnovějšími technologiemi, která dokáže sledovat prostor ve vysoké kvalitě, za každých podmínek ve dne i v noci. Kromě vysokého rozlišení 720p, čili HD, je součástí kamery i podpora bezdrátové technologie Wi-Fi či LAN připojení, takže se ke kameře můžete snadno a rychle připojit kdekoliv prostřednictvím mobilního zařízení nebo PC programu. Samotná kamera je vybavena mnoha moderními a praktickými funkcemi, mezi kterými nechybí mikrofon, reproduktor, infračervené LED diody pro noční vidění, slot pro microSD či schopnost detekovat pohyb. Pro více informací nebo případné objednání klikněte na BML Safe Eye360 - IP kamera.
 

BML Safe View - IP kamera

BML představuje kvalitní IP kameru s nejnovějšími technologiemi, která dokáže sledovat prostor ve vysoké kvalitě, za každých podmínek ve dne i v noci. Kromě vysokého rozlišení 720p, čili HD, je součástí kamery i podpora bezdrátové technologie Wi-Fi či LAN připojení, takže se ke kameře můžete snadno a rychle připojit kdekoliv prostřednictvím mobilního zařízení nebo PC programu. Samotná kamera je vybavena mnoha moderními a praktickými funkcemi, mezi kterými nechybí mikrofon, reproduktor, infračervené LED diody pro noční vidění, slot pro microSD či schopnost detekovat pohyb. Pro více informací nebo případné objednání klikněte na BML Safe View - IP kamera.
 

BML Safe HomeSet - Zabezpečovací set s IP kamerou

 
BML představuje kvalitní bezpečnostní sledovací sadu - IP kameru s nejnovějšími technologiemi, která dokáže sledovat a hlídat Váš prostor ve vysoké kvalitě, za každých podmínek ve dne i v noci. Pro více informací nebo případné objednání klikněte na BML Safe HomeSet - Zabezpečovací set s IP kamerou.

AJ TRADE s.r.o.
Email:
Telefon: +420 800 140 144

více článků

2019 © OXE | Nové IP kamery BML v nabídce! | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím