Nové příslušenství GoPro!

Vážení přátelé,

dovolte nás upozornit na nové příslušenství pro sportovní kamer GoPro. S těmito držáky dáte Vašim záběrům zcela nový rozměr!

GoPro Držák pod sedlo (Pro Seat Rail Mount)

GoPro Držák pod sedlo (Pro Seat Rail Mount) je kompaktní hliníkový držák, navržený pro náruživé cyklisty a bikery. Umožňuje nízkoprofilové umístění kamery s pohledem dozadu. GoPro Držák pod sedlo (Pro Seat Rail Mount) je navržený tak, aby zachytil vše, co se děje za vámi. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro. Pro více informací o produktu GoPro Držák pod sedlo (Pro Seat Rail Mount) přejděte na produktovou kartu ZDE.

GoPro Přední a postranní držák na helmu (Helmet Front and Side Mount)

Připojte jakoukoliv kameru GoPro k helmě zepředu nebo ze strany. S přiloženým otočným držákem můžete snadno nastavovat, otáčet a směrovat kameru, i když je už přichycená. Pro více informací o produktu GoPro Přední a postranní držák na helmu (Helmet Front and Side Mount) přejděte na produktovou kartu ZDE.

GoPro Grab Bag

Grab Bag je sada držáků a náhradních dílů pro kameru GoPro. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro. Získejte další možnosti připojení pro vaše GoPro díky této sadě držáků a náhradních dílů. Pro více informací o produktu GoPro Grab Bag přejděte na produktovou kartu ZDE.

GoPro Držák na řidítka/sedlovku/trubku (Pro Handlebar/Seatpost/Pole Mount)

GoPro Držák na řidítka/sedlovku/trubku (Pro Handlebar/Seatpost/Pole Mount) je kompaktní hliníkový držák, poskytuje možnost otáčení 360 stupňů. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro. Kompaktní hliníkový držák je navržený pro náruživé cyklisty a bikery. Pro více informací o produktu GoPro Držák na řidítka/sedlovku/trubku (Pro Handlebar/Seatpost/Pole Mount) přejděte na produktovou kartu ZDE.

AJ TRADE s.r.o.
Email:
Telefon: +420 800 140 144

více článků

2019 © OXE | Nové příslušenství GoPro! | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím