Velká Vánoční soutěž o super produkty z e-shopu Oxe.cz!

Vážení přátelé,

připravili jsme pro Vás mega soutěž o hodnotné ceny ze sortimentu e-shopu Oxe.cz. Soutěž začíná 1. 11. 2013 a je do ní zařazen každý, kdo v našem e-shopu nakoupí jakýkoliv produkt. Soutěž bude ukončena 31. 12. 2013.

Ceny soutěže

1. Fotopast SG880MK (odkaz na produkt - http://www.oxe.cz/fotopast-scoutguard-sg880mk-16gb-karta-zdarma/)

2. Fotopast Acorn 5210 MC (odkaz na produkt - http://www.oxe.cz/fotopast-ltl-acorn-5210-mc-tiger-time-08s-8gb-karta-zdarma-ceske-menu/)

3. OXE PirCam (odkaz na produkt - http://www.oxe.cz/oxe-pir-cam-kamera-v-pohybovem-cidle/)

4. OXE TableClock (odkaz na produkt - http://www.oxe.cz/table-clock-camera/)

5. OXE A1010 - Sportovní hodinky s kamerou (odkaz na produkt - http://www.oxe.cz/hodinky-se-skrytou-kamerou/)

6. - 7. OXE A1004 - Pero se skrytou kamerou (odkaz na produkt -http://www.oxe.cz/oxe-a1004-pero-s-kamerou/)

8. - 10. - Sleva 10% na nákup v obchodě Oxe.cz na další nákup

Pravidla soutěže

Podmínky pro zařazení do soutěže:

Do soutěže je zařazen každý náš zákazník, který se zařazením do soutěže souhlasí a který v našem obchodě udělal nákup zboží v období od 1. 11. 2013 do 31. 12. 2013.

Při souhlasu se zařazením do soutěže soutěžící souhlasí se zveřejněním jeho osobních údajů v případě, že bude výhercem jedné z uvedených cen. Tento souhlas je zapotřebí, aby byla akce objektivní a aby mohly být zobrazeny výsledky soutěže. Výsledky budou zveřejněny pouze ve tvaru: Jméno, příjmení, město bydliště. Souhlasem je myšleno odeslání objednávky s vyplněnými fakturačními údaji.

Objedávky zařazené do soutěže musí být zaplaceny. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže objednávky, jež nebudou zaplaceny.

Vyhodnocení soutěže, zaslání dárků:

Vyhodnocení soutěže proběhne 21. 1. 2014. Tento termín, tzn. skoro měsíc po Vánocích, je třeba zachovat, aby mohly být vyhodnoceny všechny proběhlé transakce a vyřazeny případné neodebrané objednávky. Neodebraná objednávka totiž znamená možnost získat cenu pro někoho dalšího v pořadí.

Zaslání dárků proběhne nejdéle do 11. 2. 2014.

Pořadatel si vyhrazuje právo, v případě vážných problémů s dodáním některé ceny, dodat cenu náhradní, avšak pokud možno stejného charakteru a stejné hodnoty.

Ostatní pravidla soutěže:

Účastník této soutěže bere na vědomí, že na výhry z Vánoční soutěže 2013 neexistuje právní nárok a nelze se jich domáhat soudní cestou. Výhry, které nebudou výherci převzaty, vrátí se pořadateli a nebude o ně do 30 dnů ode dne odeslání výherci opětovně požádáno, propadají.

Všichni výherci věcných výher souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže a zároveň dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasí se zpracováním osobních údajů, které uvedli při účasti v soutěži (jméno, příjmení, adresa, telefon, email - souhlasem s pravidly jsou přebírány z fakturačních údajů), za účelem nabízení obchodu nebo služeb a jejich uchováním po dobu jednoho roku od skončení soutěže.

Pravidla a výsledky soutěže budou zobrazeny na internetové stránce www.oxe.cz/vanocni-soutez-2013.

Pořadatel soutěže:

Pořadatelem soutěže je firma AJ Trade s.r.o., Tyršova 293, Jičín, 506 01, IČ: 27552331.

Ceny soutěže:

Kompletní seznam výher naleznete zde: CENY SOUTĚŽE. Vyhrané ceny nelze měnit za peníze.

 

AJ TRADE s.r.o.
Email:
Telefon: +420 800 140 144

více článků

2019 © OXE | Velká Vánoční soutěž o super produkty z e-shopu Oxe.cz! | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím