IBAR RF 130 - 20 m outdoor, 130 cm, 8 paprsků
8 paprsková bezdrátová infrabariéra určená pro vnitřní i venkovní instalace, dosah 20 m, modulaci paprsků je možné vybrat ze čtyř frekvencí, napájení pomocí 6ks lithiových baterií LS14500 s životností až 4 roky, možnost...
Kód produktu: 2312-095 EAN: 8595584661263 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | infrabariéra |
| Počet paprsků | 8 |
| Typ paprsku | infračervený |
| Vzdálenost paprsků | 16 cm |
| Synchronizace | 4 modulační frekvence |
| Dosah | 0 - 20 m |
| Napájení | pomocí 6ks baterií LS14500 (nejsou součástí) |
| Připojení detektoru | pomocí RF modulu ZX22 do systému PARADOX |
| Dosah | až 70 metrů s RTX3 |
| Frekvence | 868 MHz |
| Tamper krytu | ano |
| Akustická signalizace | bzučák, pískání při poplachu |
| Barva krytu | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















