Doprava zdarma


Vážení zákazníci,

při nákupu nad 7 500,- Kč s DPH u nás získáváte dopravu zdarma na jakékoliv místo v ČR. Stačí objednat vybraný produkt v hodnotě minimálně 7 500,- Kč s DPH, nebo více produktů, jejichž součet činí 7 500,- Kč s DPH a zboží Vám doručíme bez dalších nákladů na dopravu.

 

V případě, že je u vybraného produktu ikonka s dopravou zdarma, vztahuje se na něj bezplatná doprava nehledě na jeho pořizovací cenu.

 

Oxe.cz

725 535 050
oxe@oxe.cz

Novinky


WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Monitoring jaguárů v parku La Amistad

Nezisková organizace Justice for Nature dlouhodobě používá fotopasti OXE WiFi Lovec ve spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelem monitoringu jaguárů amerických v mezinárodním parku La...

Více info  

NOVINKA - Polohovací držák pro fotopasti

Dovolujeme si Vám představit horkou novinku letošního podzimu, polohovatelný držák fotopasti. Tento skvělý model nadchne každého z vás svou jednoduchostí a snadnou instalací.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení