Výhody pro zaregistrované zákazníky


U nás je zákazník vždy na prvním místě. Proto jsme se rozhodli, že spustíme bonusový program, ve kterém budeme odměňovat naše stálé zákazníky a zákazníky s vyšší hodnotou objednávky. 
 

1. Registrace - pokud se u nás v eshopu www.oxe.cz zaregistrujete, získáte automaticky slevu 2 %. Zaregistrovat se můžete ZDE. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na které byl uplatněn slevový kód.

2. Nákup v hodnotě vyšší než 10 000 Kč s DPH - v případě, že hodnota Vaší objednávky dosahuje hodnoty 10 000 Kč s DPH nebo vyšší, je Vám automaticky započítána sleva 2 %. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na které byl uplatněn slevový kód.

Obě slevy lze kombinovat. Pokud se tedy u nás zaregistrujete a současně Vaše objednávka dosahuje hodnoty 10 000 Kč s DPH a vyšší, budete mít slevu 4 %. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na něž je uplatněna sleva pomocí slevového kuponu. Zároveň všichni naši zákazníci (i neregistrovaní) dostávají dopravu zcela ZDARMA, pokud výše jejich objednávky přesahuje hodnotu 7 500 Kč s DPH.

 

Oxe.cz

725 535 050
oxe@oxe.cz

 

Novinky


NOVINKA - Kovová skříňka na 12V baterii

Rádi bychom vám představili novinku v našem eshopu - ochrannou kovovou skříňku pro baterii 12V o vnitřních rozměrech 85*165*100 mm (d*š*h). Tato skříňka je ideálním řešením pro...

Více info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasti OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení uživatelé fotopastí, máme ohromnou radost, že vám můžeme ukázat další neskutečné záběry z našich fotopastí, konkrétně z OXE WiFi Lovec RD3019.

Více info  

NOVINKY OXE GEPARD II - Nyní foto rozlišení 32MP, model 2023

Obě verze jsou nyní dostupné již s foto rozlišením 32MP. Toto vše u takto malé, energeticky nenáročné fotopasti bude nyní již běžným standardem.

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení