Výhody pro zaregistrované zákazníky


U nás je zákazník vždy na prvním místě. Proto jsme se rozhodli, že spustíme bonusový program, ve kterém budeme odměňovat naše stálé zákazníky a zákazníky s vyšší hodnotou objednávky. 
 

1. Registrace - pokud se u nás v eshopu www.oxe.cz zaregistrujete, získáte automaticky slevu 2 %. Zaregistrovat se můžete ZDE. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na které byl uplatněn slevový kód.

2. Nákup v hodnotě vyšší než 10 000 Kč s DPH - v případě, že hodnota Vaší objednávky dosahuje hodnoty 10 000 Kč s DPH nebo vyšší, je Vám automaticky započítána sleva 2 %. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na které byl uplatněn slevový kód.

Obě slevy lze kombinovat. Pokud se tedy u nás zaregistrujete a současně Vaše objednávka dosahuje hodnoty 10 000 Kč s DPH a vyšší, budete mít slevu 4 %. Tato sleva se nevztahuje na produkty zařazené do akce Black Friday a na produkty, na něž je uplatněna sleva pomocí slevového kuponu. Zároveň všichni naši zákazníci (i neregistrovaní) dostávají dopravu zcela ZDARMA, pokud výše jejich objednávky přesahuje hodnotu 7 500 Kč s DPH.

 

Oxe.cz

725 535 050
oxe@oxe.cz

 

Novinky


Naše fotopasti OXE v Libovkách Pepy Libického

Vážení přátelé, příznivci fotopastí, věříme, že mezi vámi je i spoustu kutilů, a tak vám neunikl dnešní díl pořadu Libovky Pepy Libického, ve kterém byla prezentována fotopast...

Více info  

Fotopast OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopastech!

Vážení přátelé, dovolte nám představit Vám skvělou novinku na trhu, a to fotopast s odesíláním foto OXE HORNET 4G. Fotopast OXE HORNET 4G díky opravdu skvělým fotografiím, kvalitě...

Více info  

WoHi - uvedení nové značky outdoorových produktů na trh

Vážení přátelé, milí zákazníci, je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového výrobce...

Více info  

Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb.S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout.Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení