IKON SX03 - Bezpečnostní kování klika/klika, rozteč 72 mm
Bezpečnostní dveřní kování vhodné pro hluboké elektromechanické zámky Assa Abloy, např. EL560, EL561 apod.Typbezpečnostní kování klika/klikaVlastnostibezpečnostní třída 4Vlastnostitvar kliky UVlastnostipro tloušťku dveří 40-50...
Kód produktu: 2105-116 EAN: 4014575506856 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | bezpečnostní kování klika/klika |
| Vlastnosti | bezpečnostní třída 4 |
| Vlastnosti | tvar kliky U |
| Vlastnosti | pro tloušťku dveří 40-50 mm |
| Vlastnosti | vhodné pro použití na únikových cestách dle EN179 |
| Vlastnosti | povrchová úprava nerez, klika a madlo eloxovaný hliník |
| Rozměry | v 255 x š 52 mm, rozteč 72 mm |
| Obsah balení | kování, dělený 9 mm čtyřhran, montážní šrouby pro 40-50 mm dveře, návod |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment















