SD-70 - hnědá - závrtný, masivní - 2vodič
Dvoudrátový široký závrtný magnetický kontakt, určený pro zápustnou montáž pro kovová vrata. Plastový obal, průměr vrtaného otvoru 19 mm, průměr krycího límce 24 mm, délka 22 mm, pracovní vzdálenost max. 25 mmTypmagnetický...
Kód produktu: 0701-045 EAN: 8595584600422 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | magnetický kontakt povrchový |
| Použití | EZS |
| Provedení | plast |
| Pracovní vzdálenost | 0 - 22 mm |
| Max. proudové zatížení | 200 mA |
| Kabeláž | 2 vodiče |
| Délka kabelu | 1 m |
| Poplachový výstup | NC |
| Montáž | povrchová |
| Barva | hnědá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















