SH.0350.K01 - 19" zásuvka uzamykatelná, 1U, 350 mm
19" uzamykatelná výsuvná zásuvka včetně zámku a klíčů, výška 1U, hloubka 350mm, montáž do předních ližin s nosností do 20 kg, barva černá.Typ příslušenstvípolička pro klávesniciZpůsob montáže19", přední...
Kód produktu: 1910-003 EAN: 8595584647281 Výrobce: LAN-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ příslušenství | polička pro klávesnici |
| Způsob montáže | 19", přední lišta |
| Hloubka | 350 mm |
| Výsuv poliček | 250 mm |
| Výška do racku U | 1U |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | práškově lakovaný plech |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















