SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca - Solarix LSOH, 500m/cívka, B2ca-s1,d1,a1
Instalační kabel Solarix s označením SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca je spolehlivý stíněný kabel kategorie 5E, který je určený pro provoz ethernetových protokolů, včetně 2.5GBASE-T a 5GBASE-T*. Konstrukce kabelu je F/UTP, typ pláště LSOHFR...
Kód produktu: 2208-052 EAN: 8595684703344 Výrobce: SOLARIX
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ kabelu | FTP |
| Provedení | 4 páry |
| Kategorie | 5e |
| Vodič | drát |
| Průměr vodiče | 0,5 mm |
| Stínění | ano |
| Provedení stínění | fólie kolem všech 4 párů |
| Vnější plášť | LSOHFR-B2ca |
| Reakce na oheň | B2ca-s1,d1,a1 |
| Vnější průměr kabelu | 6,2 mm |
| Barva pláště | oranžová |
| Balení | 500 metrů, cívka |
| Hmotnost balení | 25,6 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















