SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca - Solarix LSOH, 500m/cívka, B2ca-s1,d1,a1
Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca je spolehlivý nestíněný kabel kategorie 6, který je určený pro provoz ethernetových protokolů, včetně 2.5GBASE-T a 5GBASE-T. Konstrukce kabelu je U/UTP s plastovým...
Kód produktu: 2208-053 EAN: 8595584661843 Výrobce: SOLARIX
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ kabelu | UTP |
| Provedení | 4 páry |
| Kategorie | 6 |
| Vodič | drát |
| Průměr vodiče | 0,55 mm |
| Stínění | ne |
| Vnější plášť | LSOHFR-B2ca |
| Reakce na oheň | B2ca-s1,d1,a1 |
| Vnější průměr kabelu | 6,6 mm |
| Barva pláště | oranžová |
| Balení | 500 metrů, cívka |
| Hmotnost balení | 29,7 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















