SXKL-5E-UTP-PVC-GY - Solarix, 305m/box, Fca
Kabely Solarix typu licna jsou určeny pro výrobu propojovacích kabelů. Jejich pružnost je zajištěna tím, že jednotlivé vodiče tvoří tzv. lanko, které je spleteno ze sedmi tenkých měděných drátků o průměru 0,18 mm. Kabely jsou...
Kód produktu: 2212-119 EAN: 8595684701333 Výrobce: SOLARIX
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ kabelu | UTP |
| Provedení | 4 páry |
| Kategorie | 5e |
| Vodič | lanko |
| Průměr vodiče | 7 x 0,18 mm |
| Stínění | ne |
| Vnější plášť | PVC |
| Reakce na oheň | Fca |
| Vnější průměr kabelu | 5,3 mm |
| Barva pláště | šedá |
| Balení | 305 metrů, krabice |
| Hmotnost balení | 10,75 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















