TAP-25T - hnědá - závrtný, menší - 4vodič
Čtyřdrátový závrtný magnetický kontakt, tužkového tvaru s rozšířenými koncovkami, v kratším provedení, určený pro zápustnou montáž do oken a dveří.Typmagnetický kontakt závrtnýPoužitíEZSProvedeníplastPracovní...
Kód produktu: 0701-057 EAN: 8595584600545 Výrobce: VAR-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | magnetický kontakt závrtný |
| Použití | EZS |
| Provedení | plast |
| Pracovní vzdálenost | 0 - 20 mm |
| Max. proudové zatížení | 200 mA |
| Kabeláž | 4 vodiče |
| Délka kabelu | 2 m |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper | ano, NC |
| Montáž | zápustná |
| Barva | hnědá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















