VD2120CMAS - kamerový modul, Matrix Style
Kamerový modul s reproduktorem a mikrofonem pro dveřní stanice série Matrix Style. Systém DUO. Ohnisko kamerového modulu je 3,6mm. Objektiv lze nasměrovat horizontálně a vertikálně v rozsahu +/- 15°. Modul je vyrobený z leštěné...
Kód produktu: 0105-629 EAN: 8015934007553 Výrobce: FARFISA
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | Základní modul s kamerou |
| Modularita | Ano |
| Počet modulových pozic | 1 |
| Určeno pro | Systém DUO |
| Designová řada | Matrix |
| Montáž | Zápustná / povrchová |
| Kabeláž | 2 vodičová (UTP / 2302) |
| Napájení | 13V AC ze zdroje 2220S |
| Proudový odběr | 1000 mA spolu s řídícím modulem CD213xMAS |
| Kamera | Ano, PAL, 1/3", f=3.6 mm, náklon+otočení ±15° |
| Reproduktor | Ano (s regulací hlasitosti) |
| Mikrofon | Ano (s regulací hlasitosti) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















