11221, FAB Profi - el. otvírač - nízkoodběrový s momentovým kolíkem 12 V DC/230 mA
Nízkoodběrový el. otvírač Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napěťového impulzu odemčeno, zámek zůstává odemčený do okamžiku otevření dveří,...
Kód produktu: 2108-063 EAN: 4042203778283 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromechanický zámek s momentovým kolíkem |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | 230 mA |
| Doba otevření dveřního zámku | bez omezení |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 285 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















