11221MB, FAB Profi - nízkoodběrový otvírač, momentový kolík, mechanická blokace, 12 VDC
Elektromagnetický zámek Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napěťového impulzu odemčeno, zámek zůstává odemčený do okamžiku otevření dveří, při...
Kód produktu: 2510-029 EAN: 4042203778320 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | nízkoodběrový elektromagnetický zámek s momentovým kolíkem a mechanickou blokací |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | 270 mA (nízkoodběrový) |
| Doba otevření dveřního zámku | max. 60s |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 350 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















