1211, FAB Profi - elektrický otvírač standardní, 8-16 V AC/DC
Elektromagnetický zámek Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napětí odemčeno. Součástí dodávky je dlouhý čelní panel, který slouží pro uchycení...
Kód produktu: 0101-341 EAN: 8595584648219 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromagnetický zámek |
| Napájení | 8 - 16 V AC/DC |
| Proudový odběr | 550 mA @ 12 V DC |
| Doba otevření dveřního zámku | max. 60s |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 350 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















