1221MB, FAB Profi - el. otvírač standardní 8 -16 V AC/DC, momentový kolík, mech. blokace
Elektromagnetický zámek Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napěťového impulzu odemčeno, zámek zůstává odemčený do okamžiku otevření dveří, při...
Kód produktu: 0101-366 EAN: 8595584648240 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromagnetický zámek s momentovým kolíkem a mechanickou blokací |
| Napájení | 8 - 16 V AC/DC |
| Proudový odběr | 550 mA @ 12 V DC |
| Doba otevření dveřního zámku | max. 60s |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 350 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















