16C-H5PRO-B - 16MP H5 Pro Box kamera
Profesionální 16 MP box kamera H5 Pro s rozlišením 5 K, maximální detaily, LightCatcher™, HDSM™ SmartCodec a AI analýzou.Typ zařízeníIP kameraProvedeníBoxProstředíVnitřní/VenkovníŘadaH5 ProRozlišení16 MpixSvětelná...
Kód produktu: 2501-489 EAN: 700880401224 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Box |
| Prostředí | Vnitřní/Venkovní |
| Řada | H5 Pro |
| Rozlišení | 16 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,004 lx |
| Typ objektivu | fixní / volitelné |
| Objektiv | dle volby C/CS bajonetu |
| Rychlost snímkování | 25/24 fps |
| WDR | 120 |
| Inteligentní videoanalýza | Next-Gen Analytics |
| Audio I/O | 1 in/1 out |
| Alarm I/O | 1 in/1 out |
| Antivandal | IK10 / IP66 |
| Napájení | PoE+ / 12 V DC / 24 V AC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














