2.0C-H5A-B1 - 2MP (1080p) WDR; LightCatcher; Den/noc; objektiv 4,7–84,6 mm f/1,6; AI
Kompaktní 2 MP box kamera H5A s motorickým zoom objektivem 4,7–84,6 mm, WDR 126 dB, LightCatcher™, HDSM SmartCodec™, vestavěné AI analýzy, vhodná pro vnitřní použití.Typ zařízeníIP...
Kód produktu: 2501-477 EAN: 700880400227 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Box |
| Prostředí | Vnitřní |
| Řada | H5A |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | Motor-zoom |
| Objektiv | 4,7 - 84,6 mm |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | Next-Gen Analytics |
| Antivandal | IK10/IP66 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














