2.0C-H6X-B - 2MP H6X Box kamera kompatibilní s objektivem CS / iCS
Flexibilní 2 MP box kamera H6X bez vestavěného mikrofonu, s možností volby CS/iCS objektivu, AdaptAI videoanalýzou, HDSM SmartCodec™, WDR 130 dB.Typ zařízeníIP kameraProvedeníBoxProstředíVnitřníŘadaH6XRozlišení2 MpixSvětelná...
Kód produktu: 2501-479 EAN: 700880442548 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Box |
| Prostředí | Vnitřní |
| Řada | H6X |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 2,8 - 12 mm |
| Přísvit | 50 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | AI-powered Analytics |
| Antivandal | IK10/IP66 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














