321211, FAB Profi - el. otvírač reverzní se signalizací 12V DC/270mA
Elektromechanický zámek Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napětí UZAMČENO, odpojením napětí se odemyká.Otvírač je navíc vybaven mikrospínačem se...
Kód produktu: 2406-026 EAN: 8595584662185 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromechanický reverzní zámek se signalizací |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | 270 mA |
| Doba otevření dveřního zámku | neomezeno |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 350 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta 250mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















