351500 - Nová Sféra audio/video modul HQ kamera
Audio-video modul Sfera s 119° širokoúhlou kamerou, rozlišením 5 MPx, bílými LED diodami pro osvětlení záběru. Možnost nastavení hlasitosti reproduktoru a mikrofonu. Umožňuje aktivaci elektrického zámku, připojeného přímo ke...
Kód produktu: 2505-025 EAN: 8525890000 Výrobce: bticino
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | Audio/video modul |
| Modularita | Ano |
| Počet modulových pozic | 1 |
| Designová řada | Sfera |
| Designová řada | Robur |
| Montáž | Zápustná |
| Montáž | Povrchová |
| Kabeláž | 2 vodičová |
| Napájení | 20 - 27 V, z linky / lokální |
| Proudový odběr | 12,5 mA (LED vypnuty) / 20 mA (LED aktivní) / 165 mA max. |
| Kamera | Ano, širokoúhlá, 5 Mpix |
| Přísvit | Ano (bílé LED) |
| Reproduktor | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Počet vyzváněcích tlačítek | 1 / 2 |
| Signalizace stavu | Ano |
| Výstup pro dveřní zámek | 1, napěťový |
| Napájení zámku | 18 V, 4 A impulzně / 250 mA přídržný proud |
| Digitální vstupy | 1 (odchodové tlačítko) |
| Stupeň krytí | IP54 |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















