4G mini anténa pro fotopast OXE Panther 4G / Spider 4G

4G mini anténa pro fotopast OXE Panther 4G a fotopast OXE Spider 4G.
Kód produktu: ANT4G-MINI EAN: 8594200195106 Výrobce: OXE
- Popis
- Vhodné pro produkty (16)
- Dotaz k produktu
4G mini anténa pro fotopast OXE Panther 4G a fotopast OXE Spider 4G.
Technická specifikace
| Typ: | 4G |
| Frekvence: | 700 - 2 700 MHz |
| Gain: | 3-5 DBi |
| VSWR: | <1.5 |
| Impedance: | 50 Ω |
| Provozní teplota: | -40°C až +85°C |
| Délka: | 5 cm |
| Materiál: | mosaz + ABS plastová skořepina |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment







































