5.0C-H6M-D2-IR - 5MP; H6 Mini Dome kamera; WDR; LightCatcher; Den/noc; 2,4 mm f/2,1; IR
Outdoor micro-dome H6M-IR 5 MP s pevným 2,8 mm F1.2, IR 15 m, WDR 144 dB, AI Analytics, krytí IK08/IP66.Typ zařízeníIP kameraProvedeníMinidomeProstředíVenkovníŘadaH6MRozlišení5 MpixSvětelná citlivost0,02 lx / 0 lxTyp...
Kód produktu: 2501-444 EAN: 700880368336 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Minidome |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6M |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,02 lx / 0 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 3,4 - 10,5 mm |
| Přísvit | 10 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 120 |
| Inteligentní videoanalýza | Next-Gen Analytics |
| Audio I/O | 1 in/1 out |
| Alarm I/O | tamper (1 DI) |
| Antivandal | IK08/IP66/67 |
| Napájení | PoE / 12 V DC / 24 V AC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















