6.0C-H6ADH-DO1-IR - 2x 3MP H6A venkovní duální IP kamera, varifokální objektivy, IR & AI
Avigilon Unity H6A Dual Head nabízí dvě kamery v jednom těle pro eliminaci slepých úhlů na chodbách, schodištích ii venkovních prostorech a umožňuje flexibilní přizpůsobení pokrytí pomocí varifokálních čoček. 2x 3MP H6A kamera...
Kód produktu: 2506-077 EAN: 700880451625 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dual Head |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6A Dual |
| Rozlišení | 3 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx (Color) / 0 lx (IR) |
| Objektiv | 3,35 - 7,0 mm |
| Přísvit | 30 m / 15 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 120 |
| Inteligentní videoanalýza | AdaptAI Analytics |
| Antivandal | IK10/IP66/67 |
| Napájení | PoE / 24 V AC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















