6.0C-H6X-B - 6MP H6X Box kamera kompatibilní s objektivem CS / iCS
Precizní 6 MP box kamera H6X s volitelným CS/iCS objektivem, AdaptAI Analytics, HDSM SmartCodec™, WDR 144 dB.Typ zařízeníIP kameraProvedeníBoxProstředíVnitřníŘadaH6XRozlišení6 MpixSvětelná citlivost0,005 lxTyp...
Kód produktu: 2501-482 EAN: 700880442562 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Box |
| Prostředí | Vnitřní |
| Řada | H6X |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 4,4 - 9,3 mm |
| Přísvit | 70 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | AI-powered Analytics |
| Antivandal | IK10/IP66 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














