9C-H5A-3MH - 9MP; H5A Multisensor; 3,3-5,7 mm
Multisenzorová kamera s třemi 3 MP moduly a nastavitelnými čočkami 3,3–5,7 mm nabízí až 270° pokrytí, IR dosvit 30 m a AI analýzu na každém senzoru pro úplný přehled bez slepých míst. Odolnost IK10/IP66, WDR a napájení PoE+...
Kód produktu: 2501-516 EAN: 700880371152 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Multisensor |
| Prostředí | venkovní |
| Řada | H5A |
| Rozlišení | 9 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,020 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 3,3 - 5,7 mm |
| Rychlost snímkování | 30 FPS |
| WDR | 120 |
| Inteligentní videoanalýza | Next-Gen Analytics |
| Audio I/O | 1 in / 1 out |
| Alarm I/O | 1 in / 1 out |
| Antivandal | IK10/IP66/67 |
| Napájení | PoE+ / 24 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















