AC-160-DIN - bezdrátové relé na DIN
V případě naučení multifunkčního relé do ústředny systému JABLOTRON 100+ kopíruje zvolené PG výstupy. Avšak relé může být instalováno jako plně autonomní zařízení, reagující na aktivaci jednosměrných detektorů řady...
Kód produktu: 0104-772 EAN: 8595614112574 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátové relé na DIN |
| Napájení | ~ 230 V / 50 Hz, zařízení třídy ochrany II. |
| Komunikační protokol | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Příkon | vlastní 0,4 W / max. 1,5 W |
| Maximální zatížení výstupu | max. 8 A - indukční, kapacitní zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | max. 1000 W - halogenové osvětlení |
| Maximální zatížení výstupu | max. 16 A - odporová zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | 250 V AC / 24V DC |
| Spínané napětí/proud/výkon | min. 0,5 W |
| Průřez žil | max. 2 x 1,5 mm2 |
| Průřez žil | max. 1 x 2,5 mm2 |
| Krytí | IP20, IP40 pro přední panel |
| Barva modulu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















