ARD512-W2(868) - AirShield bezdrátový detektor rozbití skla, dosah 9 m, 2x alarm vstup
Bezdrátový akustický detektor rozbití skla, dosah detekce 9 m, typ skla: tvrzené, dvojsklo, vrstvené, drátěné, tabulové a plovoucí sklo, tloušťka skla: 2,4 mm-6,4 mm, velikost skla: 0,3 x 0,3 m až 3 x 3 m, 2x alarm vstup (NO/NC),...
Kód produktu: 2308-307 EAN: 6923172535122 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátový akustický detektor rozbití skla |
| Napájení | 1x baterie: CR123A, životnost 3 roky, při zapojení obou alarmových vstupů na typ NC je životnost 1 rok |
| Frekvence | 868 MHz, obousměrná bezdrátová technologie, šifrování AES-128 |
| Dosah signálu | až 1600 m (volný terén) |
| Detekce | rozsah detekce: 9 m |
| Citlivost | citlivost na rozbití skla: Typ skla: tvrzené, dvojsklo, vrstvené, drátěné, tabulové a plovoucí sklo Tloušťka skla: 2,4 mm-6,4 mm Velikost skla: 0,3 x 0,3 m až 3 x 3 m |
| LED indikátor | LED indikátor stavu |
| Funkce | podpora automatického přepínání RF kanálů, možnost dálkové konfigurace pomocí aplikace na dálku |
| Porty | 2x alarm vstup (NO/NC) |
| Tamper | ochrana proti neoprávněné manipulaci |
| Instalace | na zeď nebo strop |
| Provedení krytu | plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















