ASC2204B-S - řídící jednotka pro 4 dveře jednosměrně
Řídící jednotka přístupu ASC2204B-S slouží pro vyhodnocení oprávnění (autorizace uživatele je možná kartou, kódem nebo otiskem prstu) uživatelů pro průchod čtyřmi dveřmi jednosměrně nebo dvěma dveřmi obousměrně. Tento...
Kód produktu: 2308-243 EAN: 6939554993411 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | řídící jednotka |
| Počet dveří | 4 |
| Směr průchodu | jednosměrné |
| Připojení externích zařízení | 4x čtečka pro příchod (jednostranné ovládání 4 dveří) |
| Připojení externích zařízení | 2x čtečka pro příchod, 2x čtečka pro odchod (oboustranné ovládání 2 dveří) |
| Připojení externích zařízení | čtečky připojeny přes Wiegand 26/34 bit (max. vzdálenost do 30 m, kabel UTP min Cat.5E) |
| Připojení externích zařízení | čtečky připojeny přes RS-485 (max. vzdálenost do 100 m, kabel UTP min Cat.5E) |
| Programování | přes PC, pomocí SmartPSS Lite (zdarma) |
| Programování | přes serverovou platformu DSS Express / PRO (zpoplatněno, nutné licence) |
| Napájení | zdrojem 12 V DC @ 1,5 A (není součást balení) |
| Napájení | PoE (IEEE 802.3 at) |
| Proudový odběr | ze zdroje (klid/max): 100 mA / 1400 mA. |
| Proudový odběr | přes PoE (klid/max): 1 W / 13 W @ 48VDC. |
| Doba aktivace relé | 0 - 120 s (při autorizaci) | trvalé otevření - časově programovatelné relé |
| Záložní akumulátor | NE |
| Odchodové tlačítko | ANO (4x) |
| Alarm vstup / výstup | 1x / 1x |
| Tamper | ANO (1x) |
| Optická signalizace | LED diody |
| Audio signalizace | ANO (vnitřní bzučák) |
| Barva | černá |
| Max. zatížení výstupního relé | 12 V / 1 A (4x relé) |
| Výstup pro dveřní zámek | 4x relé (NO/COM/NC) |
| Napájení zámku | ANO: při napájení zdrojem 12 VDC@3,5 A lze napájet zámky do max. odběru 2 A. |
| Napájení zámku | NE: při napájení přes PoE nelze napájet zámky ze systému, nutný externí napájecí zdroj |
| Pracovní teplota | - 30 až + 60 st. C |
| Stupeň krytí | IP20, IK 04 |
| Provedení | plastový kryt |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















