AWT10 - Docházkový terminál s 10,1” dotykovým LCD, čtečkou, OS Windows.
Docházkový terminál s dotykovým displejem 10,1", integrovanou multifotmátovou čtečkou. Čte 125kHz – EM, HID Prox, 13,56MHz – Mifare, Mifare/desfire, HID iCLASS, HITAG, INDALA. Pro komunikaci využívá LAN rozhraní, napájeno 12VDC....
Kód produktu: 2508-180 Výrobce: ADVENT
- Popis
- Dotaz k produktu
| Druh systému | ADVENT - Docházka |
| Prostředí | Vnitřní |
| Barva | Černá |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr - typický | 1,5 A |
| Paměť - ID média | 10 000 ID |
| Paměť - události | 50 000 |
| Paměť - časové plány | 64 |
| Obvod reálného času | Ano |
| Komunikační rozhraní | LAN |
| Komunikační rozhraní | Ethernet |
| Pracovní frekvence | 125kHz – EM, HID Prox 13,56MHz – Mifare, Mifare/desfire, 125kHz – EM, HID Prox 13,56MHz – Mifare, Mifare/desfire, 125kHz – EM; HID Prox; 13,56MHz – Mifare, Mifare/desfire; HID iCLASS; HITAG; INDALA; |
| Displej | 10,1" dotyková LCD obrazovka, 1280x800 pixelů |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














