AX15M - router WiFi 6 duální 1 Gb, 4 antény, 802.11 b/g/n/ac/ax
Ekonomický WiFi router určený pro domácnosti a malé podniky, 4 všesměrové antény, přenosová rychlost 1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Podpora protokolů IEEE802.11 a/n/ac/ax a IEEE802.11 b/g/n, plastový kryt,...
Kód produktu: 2312-056 EAN: 6923172562425 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | WiFi router |
| Počet portů celkem | 2 x LAN 10/100/1000 Mbps, 1 x WAN 10/100/1000 Mbps |
| Bezdrátová komunikace | Wi-Fi frekvence 2,4 a 5 GHz |
| Podporované protokoly | IEEE802.11 a/n/ac/ax; IEEE802.11 b/g/n |
| Optická signalizace | 1 × WPS 1 × 5GHz, 1 x 2.4GHz 1 × LAN 1 × Internet 1 × PWR |
| Napájení | 12 VDC/max. 10 W (adaptér součástí) |
| Provedení | plastový kryt |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















