Baterka Viking B76432
Baterka Viking B76432
Viking B76432 je spolehlivou a přenosnou baterku, která se snadno vejde do kapsy. Tento model má jedinečný design ve tvaru propisky, takže ho můžete mít vždy po ruce - ať už jste v práci, na výletě...
Kód produktu: B76432 EAN: 8595656508236 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Baterka Viking B76432
Obsah balení:
1 ks - Baterka Viking B76432
Obsahem balení nejsou 2x AAA baterie!
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Baterka Viking B76432 |
| Zdroj světla | Osram P8 |
| Svítivost: | 130 lm - 40 lm |
| Barva světla: | 6500 - 7500K, Ra 65 |
| Režim ovládání: | Stisknutím vypínače ON/OFF aktivujete světlo a případně jej vypnete. Dvojstiskem lze měnit režimy až ke stroboskopu. Potažením hlavice aktivujete zoom. |
| Provozní čas: | 5h(Vysoká) - 10h(Nízká) |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozměry: | 1,6 x 1,5 x 14 cm |
| Baterie: | 2x AAA |
| Hmotnost: | 53g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















