Box se zdrojem pro EWE4 - Kovový kryt se zdrojem pro jednu ŘJ EWE4
Kovový kryt se zdrojem pro jednu řídící jednotku EWE4. Výstup napájecího zdroje: 13.8 V / 11 A. Proud nabíjení baterie: 1 A/4 A.
Kontrola: výpadku napájení, nízkého napětí baterie, selhání zdroje. Ochrany: SCP, OVP, UVP, OLP....
Kód produktu: 2001-033 EAN: 8595584667234 Výrobce: NODER
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | přídavný zdroj |
| Typ zdroje | AC/DC měnič |
| Provedení | plechový box |
| Napájení | 230 V AC |
| Výstupní napětí | 13,8 V DC |
| Max. proudový odběr z AUX výstupu | 11 A |
| Dobíjecí proud záložního akumulátoru | 1 A/4 A |
| Kontrola | výpadku napájení, nízkého napětí baterie, selhání zdroje |
| Vlastnosti | ochrana SCP, OVP, UVP, OLP |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














