C081 - připojení pro 2 čtečky + zdroj a 8 zón
Varianta modulu C080 s tím rozdílem, že modul je v kovovém krytu společně s napájecím zdrojem a jedním koncentrátorem. Jeden modul rozšiřuje instalaci o zóny, zdroj a kontrolu přístupu.Typ modulumodul přístupu se...
Kód produktu: 1305-024 EAN: 8595584626101 Výrobce:
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | modul přístupu se zdrojem |
| Napájení | 230 Vac, 50 Hz |
| Max. proudový odběr z AUX výstupu | 1 x 0,75 A, 1 x 0,75 A |
| Doporučený záložní akumulátor | 12 V / 18 Ah |
| Dobíjecí proud záložního akumulátoru | 1,4 A |
| Počet vstupů | 8 |
| Programovatelný výstup PGM | ano, 4, tranzistorové SE |
| Max. zatížení PGM výstupu | 400 mA |
| Vstup pro čtečku | ano, 2 x |
| Podporované formáty | Wiegand až 40 bitů |
| Počet uživatelů | max. 1000 |
| Počet vstupů/zón | 2 x dveřní kontakt |
| Vstupy | 2 x odchodové tlačítko |
| Relé | 2 x ovládání zámku |
| Tamper modulu | ano |
| Optická signalizace | LED |
| Provedení | kovový kryt |
| Barva krytu | šedá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment














