CALL-ONE - alarm tlačítko pro rozšíření systému
CALL-ONE je tlačítko s táhlem, které slouží k rozšíření sady CALL-HELP o další volací body. Maximální konfigurace je až 12 tlačítek-táhel. Pro podrobnosti zapojení se informujte v manuálu.Typ zařízenísystém přivolání...
Kód produktu: 2510-110 EAN: 8422521030717 Výrobce: Fonestar
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | systém přivolání pomoci |
| Napájení | 12 V DC |
| Typ sběrnice | analogová, 12 V DC |
| Délka | táhlo max. 1,95 m |
| Instalace | do elektro krabice K68 |
| Maximální délka sběrnice | 60 m mezi moduly |
| Počet prvků | min. 1 táhlo |
| Počet prvků | max. 12 táhel |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















