CEL-TEC BL300
Výkonná sada přední a zadní cyklosvítilny CEL-TEC BK300. Přední světlo je osazeno 5W CREE LED o světelném výkonu až 300 lm a disponuje 4 režimy svícení: 100%, 50%, 30% a blikání 50%. Nabíjecí baterie 3,7V 1200 mAh poskytne...
Kód produktu: 2104-040 EAN: 8595584655163 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
Výkonná sada přední a zadní cyklosvítilny CEL-TEC BK300. Přední světlo je osazeno 5W CREE LED o světelném výkonu až 300 lm a disponuje 4 režimy svícení: 100%, 50%, 30% a blikání 50%. Nabíjecí baterie 3,7V 1200 mAh poskytne dostatek energie až na 3,5 hodiny provozu na nejvyšší výkon a 6,5 hodin na 30% výkon.
Zadní LED světlo je moderního typu COB (Chip On Board - více LED čipů na jedné desce) se 3 světelnými režimy: 100%, 60% a blikání 100%. Nabíjecí baterie o kapacitě 400 mAh vystačí na 4 hodiny svícení na nejvyšší výkon a 8,5 hodin na blikání.
Nabíjení se provádí pomocí standardního microUSB kabelu, který je 2x součástí balení. Svítilny jsou vyrobeny z kvalitního a odolného ABS plastu v kombinaci s hliníkovou slitinou. Obě světla lze na kolo připevnit pomocí praktického a snadno použitelného rychloupínacího držáku.
| Režim | Přední | Zadní |
| 100% | 3,5 h | 4 h |
| 60% | / | 6 h |
| 50% | 5,5 h | / |
| 30% | 6,5 h | / |
| Blikání | 50% 6,5h | 100% 8,5 h |
| Nabíjení | 3,5 h | 2 h |
| Baterie | Nabíjecí, přední: 3,7 V 1200 mAh / zadní: 400 mAh |
| LED | Přední: 5 W CREE LED 300 lm / Zadní: Červené COB |
| Světelný tok | Max. 300 lm – přední LED čiré |
| Výdrž baterie přední | 100% 3.5 h, 50% 5.5 h, 30% 6.5 h, blikání 50% 6.5 h |
| Výdrž baterie zadní | 100 % 4 h, 60 % 6 h, blikání 100 % 8.5 h |
| Nabíjecí čas | přední: 3,5 h / zadní: 2 h |
| Nabíjení | microUSB – kabel součástí balení 2ks |
| Materiál | ABS plast + hliník |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Rozměry | Přední: 7,6 x 3,6 x 2,5 cm / Zadní: 7 x 2 x 2 cm |
| Hmotnost | Přední: 87 g / Zadní: 33 g |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment























