CEL-TEC F280 Wifi 5m
Endoskop CEL-TEC F280 Wifi je inspekční kamera s dvěma objektivy, která může bezdrátově pracovat s mobilními zařízeními Android a iOS. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamer na telefonu nebo třeba tabletu....
Kód produktu: 2206-027 EAN: 8595584656443 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Příslušenství (1)
- Dotaz k produktu
Endoskop CEL-TEC F280 Wifi je inspekční kamera s dvěma objektivy, která může bezdrátově pracovat s mobilními zařízeními Android a iOS. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamer na telefonu nebo třeba tabletu. Rukojeť je navíc vybavena praktickým držákem na telefon. Přední kamera je osazena 8 výkonnými LED s regulovatelnou intenzitou svitu. Kamera je vodotěsná díky krytí IP68. Zařízení je vhodné pro inspekci podvodních prostředí, motorových vozidel, kanalizačních potrubí a dalších těžko přístupných prostor.

- Rozlišení přední i boční kamery až 1080p
- Otočení obrazu až o 360°
- Různé režimy zobrazení: pouze přední kamera, pouze boční kamera, obě kamery zároveň
- Beztrátové spojení s mobilním telefonem pomocí Wi-Fi - aplikace pro Android a iOS
- Držák mobilního telefonu pro snadné používání
- Průměr kamerové hlavice 8 mm
- Ohnisková vzdálenost přední kamery 5-500 cm; boční kamery 3-500 cm
- Nastavitelná úroveň LED přísvitu pro použití v špatně osvětlených prostorech
- Voděodolnost dle standardu IP68
- Kapacita baterie 2600 mAh, provozní doba až 5 hodin
- Tužší tlačný kabel
- Foto i video záznam
| Rozlišení přední kamery | 1080p (1920 x 1080) |
| Zaostřovací vzdálenost přední kamery | 5 - 500 cm |
| Rozlišení boční kamery | 1080p (1920 x 1080) |
| Zaostřovací vzdálenost boční kamery | 3 - 500 cm |
| Obrazový senzor | 2 Mpix |
| Průměr čočky | 8 mm |
| Vodotěsné krytí | IP68 (pouze kamera) |
| Přísvit | 8 nastavitelných předních LED + 1 boční |
| Baterie | Nabíjecí 2600 mAh lithiová |
| Foto formát | MJPEG |
| Video formát | MP4 |
| Provozní doba | 4 - 5 hodin |
| Úhel záběru | 70° |
| Délka kabelu | 5 m |
| Provozní teplota | 0 až 45 °C |
| Mobilní aplikace | HO WiFi |
| Podporované mobilní systémy | Android a iOS |
| Certifikáty | CE, FCC, RoHS |
| Rozměr rukojeti | 130x36 mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















