CEL-TEC FY13 Wi-Fi 10m
Endoskop CEL-TEC FY13 Wi-Fi je bezdrátová WiFi inspekční kamera, která může pracovat s mobilními zařízeními Android a iOS. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo třeba tabletu. Kamera je...
Kód produktu: 2012-038 EAN: 8595584654029 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Příslušenství (1)
- Dotaz k produktu
Endoskop CEL-TEC FY13 Wi-Fi je bezdrátová WiFi inspekční kamera, která může pracovat s mobilními zařízeními Android a iOS. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo třeba tabletu. Kamera je vybavena 6 výkonnými LED a je vodotěsná díky krytí IP67. Zařízení je vhodné pro inspekci podvodních prostředí, motorových vozidel, kanalizačních potrubí a dalších těžko přístupných prostor.

Hlavní funkce:
- 2 mega pixelová CMOS kamera s FULL HD rozlišením 1920x1080 30fps
- Bezdrátový WiFi endoskop - snadné připojení a používání
- Malé rozměry a nízká hmotnost pro bezproblémové přenášení
- Výkonný přísvit pomocí 6 LED, intenzitu přísvitu lze regulovat v aplikaci a stejně tak je možné otáčet obraz dle potřeby
- Vodotěsné provedení IP67
- Kompatibilní s iOS a Android
- Vestavěná nabíjecí baterie o kapacitě 2600 mAh, délka provozu až 5 hodin na jedno nabití
- Průměr kamery pouhých 5.5 mm
- Délka kabelu 10 m
- Možnost fotografování a nahrávání video záznamů přímo do telefonu
- Na čočku lze umístit různé nástavce pro široké možnosti použití a usnadnění práce - háček, zrcátko nebo magnet
| Průměr kamery | ø5.5 mm |
| Délka kabelu | 10 metrů |
| Úhel záběru | 70° |
| Vzdálenost ostření | 5 - 500 cm |
| Video rozlišení | 1920 x 1080 30fps |
| Baterie | Li-ion 2600 mAh typ 18650 |
| Doba provozu | až 5 hodin |
| Délka nabíjení | 3 hodiny |
| Voděodolné krytí | IP67 |
| Aplikace | YFView pro Android a iOS |
| Provozní teplota | 0°C až 70°C |
| Foto formát | MJPEG |
| Video formát | AVI |
| Nabíjení | DC 5V, microUSB |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















