CEL-TEC PipeCam 30 Superion HD
Hlavní vlastnosti:
Vysoké video rozlišení 1280x720
Počítadlo odvinuté vzdálenosti a značky na kabelu (metry / stopy)
Nahrávání videa/audia a pořizování snímků jedním stisknutím
Funkce zoomu (8 úrovní)
Vestavěný vysílač 512...
Kód produktu: 2302-145 EAN: 8595584656689 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Příslušenství (1)
- Dotaz k produktu
Hlavní vlastnosti:
- Vysoké video rozlišení 1280x720
- Počítadlo odvinuté vzdálenosti a značky na kabelu (metry / stopy)
- Nahrávání videa/audia a pořizování snímků jedním stisknutím
- Funkce zoomu (8 úrovní)
- Vestavěný vysílač 512 Hz a samonivelační kamera
- Možnost fotografií během nahrávání zázanmu
- Podpora výstupu a vstupu CVBS (kompozitní video)
- Podpora max. 256 GB SD karty / USB flash disku / čtečky karet
- Výdrž baterie 4 hodiny
- Úložný box na nástroje

| Velikost kamery | ø 23 x 240 mm |
| Rozlišení | 1280 x 720 |
| Velikost senzoru | 1/3" |
| Úhel záběru | 90° |
| Přísvit | 12x LED |
| Krytí kamery | IP68 |
| Vystředováky v balení | 40 a 80 mm |
| Materiál čočky | safírové sklo |
| Vhodné pro potrubí | 60 - 200 mm |
| Vysílač pro lokalizaci kamery | ano, 512 Hz |
| Samonivelační kamera | ano |
| Rozměry kabelové cívky | ø 350 x 71 mm |
| Délka kabelu | 40 metrů |
| Počítadlo vzdálenosti | ano |
| Průměr kabelu | ø 6,3 mm, 4 žilový koaxiální kabel |
| LCD displej | 10.1" barevný LCD, 1024 x 600 |
| Rozměry LCD | 280 x 220 x 37,5 mm |
| Úložiště | USB disk / SD karta až 256 GB / USB-C OTG čtečka karet |
| Přiblížení | 8 úrovní (digitální) |
| Video formát | AVI |
| Foto formát | JPEG |
| Baterie | 6000 mAh 12V |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment




















