CEL-TEC PK98 GPS Wi-Fi 4G
Osobní kamera CEL-TEC PK98 GPS Wi-Fi 4G je určena především pro policii a jiné bezpečnostní složky, kde je potřeba zaznamenávat průběh zásahu a zároveň jej živě přenášet do velícího střediska. Kamera disponuje vysokou...
Kód produktu: 2106-048 EAN: 8595584657303 Výrobce: CEL-TEC
- Popis
- Dotaz k produktu
Osobní kamera CEL-TEC PK98 GPS Wi-Fi 4G je určena především pro policii a jiné bezpečnostní složky, kde je potřeba zaznamenávat průběh zásahu a zároveň jej živě přenášet do velícího střediska. Kamera disponuje vysokou výdrží baterii 1-12 hodin (dle nastavení, při streamování 1-8 hodin), GPS modulem pro záznam polohy, Wi-Fi modulem pro připojení k telefonu, automatickým nočním přísvitem, pokročilým PC manažerem, vysokou odolností a funkcí živého přenosu pomocí technologie 4G.
- EIS: stabilizace obrazu
- 4G: živý přenos obrazu
- Indikace aktuálního stavu kapacity baterie na LCD displeji
- Doba kontinuálního nahrávání na 1080P 1-12 h (dle nastavení)
- Velké přední tlačítko pro spuštění nahrávání
- Vysoké rozlišení: 2560x1440p
- Moduly Wi-Fi, GPS a 4G
- Mini USB konektor (zvýšená odolnost oproti micro USB)
- Kvalitní tvrdé plasty - odolnost proti pádu z výšky 1-1,8 m
- Voděodolné krytí IP67
Ovládání je snadné - velké přední tlačítko pro nahrávání - stejné je pak na horní straně kamery. Kamera je vybavena funkcí zapnutí a spuštění záznamu při podržení, není třeba jedním tlačítkem zapínat kameru a jiným pak zahájit nahrávání. Dále je vybavena funkcí přednahrávání - pokud je v pohotovostním režimu, nahraje i nějakou dobu před samotným spuštěním nahrávání (60-120 s).
Přísvit: IR neviditelné - černobílé / bílé světlo - barevný záznam.
Software:
- Cam Manager pro správu (nastavení) kamery a přístup k souborům
- DEMS pro automatizované stahování záznamu do PC (placená licence)
- CMSV 6 pro streamování živého videa (na vyžádání)
Kamery PK85, PK91, PK95, PK98 používají stejný software pro nastavení kamaery, tzv. Camm Manager
V anglické verzi jej naleznete v záložce "Ke stažení" pod názvem: PK95_Cam_Manager_20231012
| Rozměry | 84,5 x 56,3 x 27,3 mm |
| Hmotnost | 163 g (+ 21 g klip) |
| Tlačítka | Velké tlačítko nahrávání na předním panelu a malé tlačítko na vrchní straně pro rychlé zahájení operace; SOS a PTT tlačítko |
| Chipset | Ambarella H22 |
| Obrazový senzor | OS05A20 |
| Indikátory | 3 barvy LED indikátoru stavu kamery; zvukové tóny; vibrace |
| IR přísvit | 2x IR LED, dosah 1-10 metrů při viditelnosti 0 luxů (obrysy postavy) |
| LED přísvit | Bílé světlo s krátkým dosahem do zhoršených světelných podmínek. Svítí pod úhlem 90 °. |
| Laser | Ne |
| Voděodolné krytí | IP67 |
| Odolnost proti pádu | 1-1,8 m |
| Video kodek | H.264 / H.265 |
| Úhel záběru | 140° |
| Video rozlišení | 1440P (30 FPS) / 1080P (30 FPS) / 720P (30 FPS) / 480P (30 FPS) |
| Rozlišení streamu videa | 720P / 480P / 320P (1-30 FPS) |
| Streamování zvuku | Ano |
| Streamování textu | Ano |
| Datový tok streamu | 300 kbs – 4 mbps |
| Pořízení snímku | Během nahrávání |
| Video formát | MP4 |
| Foto formát | JPEG |
| Audio formát | AAC |
| EIS – stabilizace obrazu | Ano, 6osá stabilizace obrazu |
| SOS | Zvukový poplach se aktivuje ve všech kamerách zařazených ve stejné skupině a zároveň v řídicím/dohledovém centru. |
| Externí kamera | Ne |
| Úložiště | 64 GB - vestavěná |
| USB port | Mini USB konektor pro spojení s počítačem |
| Wi-Fi | 2.4 GHz & 5 GHz, AP/STA/P2P, Wi-Fi kanál lze nastavit v PC manageru |
| Bluetooth | Podpora dálkového ovládání (není součástí balení kamery) |
| GPS modul | Ano (integrovaný) |
| 3G / 4G | Ano (integrovaný 3G/4G modul: FDD-LTE/WCDMA/GPRS) |
| Skupinový Talkback (PTT) | Volitelný (hovor kamery s kamerou, hovor kamery s velitelským střediskem a naopak); lze nastavit kamery do skupin z rozhraní každé kamery nebo ze softwaru řídicího centra. |
| Alarm | Tlačítko SOS pro aktivaci varovného signálu v kameře a v řídicím centru, automatické sdělení GPS polohy řídicímu centru. |
| Textové zprávy | Řídicí centrum může poslat krátkou textovou zprávu do libovolné kamery. |
| IP protokol | TCP/IP, RTSP, RTMP, GB/28181/JSON |
| Délka záznamu na baterii | 1-16 hodin (dle nastavení) |
| Pohotovostní doba | 1-14 hodin (dle nastavení) |
| Doba nabíjení | 4 hodiny |
| Délka vysílání s nahráváním | 1-7 hodin (3G/4G verze, dle nastavení) |
| Přednahrávání | 30 až 60 vteřin v závislosti na zvoleném nastavení |
| Do-nahrávání | 30 až 60 vteřin v závislosti na zvoleném nastavení |
| Detekce pohybu | ano |
| Šifrování souborů | AES256 |
| Zabezpečení sítě | Https & Http webový server |
| Zabezpečení Wi-Fi | Dynamické ověřování PIN kódem |
| Časové razítko | ID uživatele / ID zařízení / Datum & čas / GPS pozice |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















