CSRAB-RPX2 - 19" napájecí panel, 1U, 8x 230 V, přepěťová ochrana, vypínač
19" napájecí panel (Power Distribution Unit – PDU) vybaven 8 výstupními zásuvkami 230 V AC s ochranným kolíkem, přepěťovou ochranou a vypínačem, barva černá.Typ příslušenstvínapájecí panelZásuvkytyp EPočet...
Kód produktu: 0707-091 EAN: 8595584607124 Výrobce: SCHRACK
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ příslušenství | napájecí panel |
| Zásuvky | typ E |
| Počet zásuvek | 8 |
| Vypínač | ano |
| Přepěťová ochrana | ano |
| Pojistka | ano |
| Zatížení | 10 A max. |
| Způsob montáže | 19", přední lišta |
| Výška do racku U | 1U |
| Zástrčka | typ E/F |
| Délka přívodního kabelu | 200 cm |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















