CT 3000 PBDH ABS - konvenční tlačítkový hlásič
Manuální tlačítko je určeno jako základní ruční hlásič konvenčního systému. Kryt tlačítka je z plastu. Klíč pro odaretování dvířek není součástí balení.Typ detektorumanuálníDokumentaceInstalační manuál - Příručka...
Kód produktu: 1103-015 EAN: 8595584617604 Výrobce: Detectomat
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ detektoru | manuální |
| Dokumentace | Instalační manuál - Příručka pro montáž |
| Napájení | 6-33 V |
| Proudový odběr | 0 µA v klidu/5 mA při poplachu |
| Optická indikace | červená LED dioda |
| Montážní výška | 1,2 až 1,5 m |
| ČSN | EN 54-11 |
| Barva | červená |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















